فروشگاه اختصاصی آذرمهر

راه کار اختصاصی برای فروشگاه های حرفه ای

در صورتی که شما از مشکلات و محدودید های فروشگاه های اینترنتی وردپرسی خسته شده اید و به دنبال ایجاد تجربه کاربری لذت بخش و اختصاصی برای کاربران فروشگاه خود هستید، پیشنهاد ما برای شما استفاده از فروشگاه اختصاصی آذرمهر است. در این روش ما وب سایت فروشگاهی شما کاملا بنا به سلیقه شما با به روزترین متدهای کدنویسی پیاده سازی می کنیم. این فروشگاه علاوه بر رابط کاربری ساده برای کاربران و مدیران وب سایت دارای ماژول های اختصاصی زیادی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

فروشگاه اینترنتی اختصاصی

امکانات اختصاصی که خواهید داشت

فروشگاه اختصاصی آذرمهر امکانات زیر را خواهدید داشت که با استفاده از آن می توانید خدمات حرفه ای را به مشتریان خود ارائه دهید.

امکانات ویژه مدیریتی

مدیریت آسان فروشگاه امکانی است که با استفاده از فروشگاه اختصاصی آذرمهر در اختیار خواهید داشت. در این پنل مدیریت می توانید سفارش های خود را مدیریت کنید، فاکتور . همینطور لیبل آدرس پستی مشتری را مشاهده و چاپ کنید. آمار بازدید و جستجوی کاربران در سایتتان را ببینید. توسط بخش به روزسانی سریع موجودی و قیمت محصولات را سریعا به روز کنید و سابقه تغییرات موجودی را ببینید.

مشاوره و آموزش

تیم فنی و پشتیبان آذرمهر پردازش تمام تلاش خود را خواهد کرد که تمامی مراحل رشد کسب و کار شما را زیر نظر داشته باشد و کلیه آموزش های مورد نیاز را به شما ارائه دهد و مطمئن شود که شما با تمامی بخش های مورد نیاز مدیریتی آشنایی های لازم را پیدا کرده اید و مشکلی با ورود اطلاعات و یا نگه داری وب سایت ندارید. در شروع کار به مدت یک ماه مسئول مستقیم آموزش با شما در ارتباط خواهد بود.

خرید آفلاین

این امکان مناسب فروشگاه هایی است که از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام فعالیت می کنند. با استفاده از این روش شما می توانید خرید های مشتریان خود را به راحتی در پنل مدیریتی خود ثبت کنید و با یک کلیک، لینک پرداخت را برای مشتری خود ارسال کنید تا مشتری بتواند مبلغ سفارش را به صورت اینترنتی پرداخت کند و امکان رهگیری سفارش خود را داشته باشد.

گزارشات مدیریتی

یکی از مهمترین بخش های مدیران کسب و کار گزارشات دریافتی می باشد. در این بخش سعی شده کلیه گزارشات مورد نیاز مدیران وب سایت در اختیارشان قرار گیرید. گزارشاتی ماننده سابقه جسنجوی کاربران در سایت، آمار دقیق بازدید از سایت، آمار فروش کلی وب سایت و همینطور فروش به تفکیک محصولات در بازه زمانی دلخواه و همینطور توسعه گزارشات دلخواهی که شاید مورد نیاز شخصی شما باشد.

طراحی اختصاصی

طراحی کلیه صفحات وب سایت شما کاملا بر اساس سلیقه خودتان و پس از مشاوره فنی و بررسی تیم ما، به صورت اختصاصی کد نویسی خواهد شد به نحوی که فروشکاه علاوه بر زیبایی ظاهری (UI) قابل قبول دارای رابط کاربری کاربر پسند(UX) باشد تا برای مشتریان خود تجربه کاربری مناسبی را رقم بزنید.این طراحی شامل کلیه صفحات فروشگاه، وبلاگ و سایر موارد مورد نیاز شما می باشد.

CRM تخصصی

با استفاده از امکانات CRM که در اختیار شما قرار خواهد گرفت می توانید گزارش های متنوعی درباره مشتریانتان داشته باشید. به عنوان مثالی از این گزاش های می توان به سابقه خرید هر پروفایل کامل مشتری، مشاهده سابقه خرید هر مشتری، مشاهده مشتریانی که بازگشت خرید نداشته اند، نرخ بازگشت خرید مشتری اشاره کرد. اگر شما به گزارش خاصی نیاز داشته باشید می توانیم آن را اختصاصاً برای شما توسعه دهیم.

در کنار شما هستیم با پشتیانی VIP

کار ما بعد از تحویل سایت به شما تازه آغاز خواهد شد. زمانی که شما به جمع خانوادگی مشتریان VIP ما اضافه می شوید، موفقیت خود را گرو موفقیت شما خواهیم دید و در تمامی مراحل کنار شما خواهیم بود. سایت شما به طور مداوم توسط ربات هوشمند آذرمهر تحت نظر خواهد بود و در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکلی در اسرع وقت تیم فنی مشکل را مرتفع خواهد کرد. ما تضمین می دهیم که سایت شما همواره در دسترس کاربران باشد.از فروشگاه شما به صورت دوره ای پشتیبان تهیه خواهد شد و از همه مهمتر گروهی در تلگرام اختصاصاً برای پشتیبانی و بررسی مشکلات احتمالی شما در روال کار با حضور مستقیم رابط فنی تشکیل خواهد شد تا مطمئن شویم شما بالاترین کیفیت خدمات را از مجموعه ما دریافت خواهید کرد.

پاسخ به برخی سوالات شما

فروشگاه اختصاصی آذرمهر

در پلتفرم اختصاصی کدنویسی سایت شما کاملا توسط تیم ما انجام می شود و کار کردن با آن برای شما و همچنین مشتریان شما بسیار راحت خواهد بود. همچنین از نظر امنیت، هم دارای سطح بسیار بالایی می باشد و مشکلات معمول ووکامرس و وردپرس را نخواهید داشت.

بله، قبل از شروع کار تحلیل نیازمندی های شما توسط تیم تحلیلی ما انجام خواهد شد و نیازمندی اختصاصی شما شناسایی و در صورت امکان پذیر بودن از لحاظ فنی برای شما ایجاد خواهد شد.

بعد از پیاده سازی، به مدت شش ماه سایت شما شامل پشتیبانی رایگان می شود. البته دوره پشتیبانی در صورت تمایل شما قابل تمدید می باشد.در این دوره ما به روزسانی های مورد نیاز وب سایت را به صورت مداوم چک می کنیم. به صورت دوره ای از وب سایت شما پشتیبان تهیه می شود و وب سایت شما توسط ربات هوشمند آذرمهر به طور مدام بررسی می شود و در صورت بروز مشکل، به صورت اتوماتیک به تیم فنی اطلاع داده می شود و مشکل در اولین فرصت بررسی می شود. در واقع در دوره پشتیبانی ما وظیفه داریم سایت شما همیشه در دسترسی کاربران باشد. همچنین در دوران پشتیانی در یک گروه تلگرامی با حضور مستقیم کارشناسان فنی موارد و مشکلات احتمالی شما در اسرع وقت بررسی می گردد.

تعرفه

فروشگاه اختصاصی

تومان ۳۵.۰۰۰.۰۰۰
  • کد نویسی و طراحی اختصاصی
  • مناسب برای فروشگاه های بزرگ
  • فروشگاه اینترنتی اختصاصی آذرمهر
  • وبلاگ
  • رابط کاربری آسان
  • ماژول خرید آفلاین اختصاصی آذرمهر
  • ماژول CRM
  • یک سال پشتیبانی رایگان
  • هزینه پشتیبانی وی آی پی سالانه ۳ میلیون تومان

در کنار شما هستیم

پایان توسعه وب سایت، تازه شروع همکاری ماست.تیم پشتیبان آذرمهر پردازش در تمامی مسیر کسب و کار آنلاینتان در کنار شما خواهد بود. باز هم اگر سوالی دارید با ما در تماس باشید.