کلینیک آنلاین آذرمهر

راه کار اختصاصی برای کلینیک های پزشکی و روانشناسی

نرم افزار مدیریت کلینیک آذرمهر راه کاری اختصاصی برای  کلینیک های پزشکی و روانپزشکی است که توسط آن می توانید با استفاده از یک پلتفرم شخصی، کلیه فرآیند های کلینیک شامل نوبت دهی آنلاین، ثبت نوبت های حضوری، پنل حسابداری اختصاصی، بانک جامع اطلاعات مراجعین و بسیاری از سایر نیازمندی های کلینیک را مدیریت نمایید. در صورتی که می خواهید از روال سنتی و نوشتن دفاتر خارج شوید و حس خوبی به مراجعین خود دهید، در ادامه با ما همراه باشید.

نرم افزار مدیریت کیلینیک

امکانات اختصاصی که خواهید داشت

نرم افزار کلینیک آنلاین آذرمهر شامل بخش های زیر است که با استفاده از آن می توانید متفاوت عمل کنید.

رزرو آنلاین نوبت

توسط این امکان مراجعین می توانند وقت های خالی هر کدام از پزشکان/درمانگران را مشاهده کنند و به صورت غیر حضوری رزرو را انجام دهند.پس از رزرو گزارش نوبت های گرفته شده توسط مراجعین برای منشی، درمانگر و مدیر کلینیک قابل مشاهده است. همچنین روز قبل یادآور نوبت به صورت اتوماتیک برای مراجع ارسال می شود.

پنل اختصاصی مراجعین

مشاوره و آموزش

تیم فنی و پشتیبان آذرمهر پردازش تمام تلاش خود را خواهد کرد که تمامی مراحل رشد کسب و کار شما را زیر نظر داشته باشد و کلیه آموزش های مورد نیاز را به شما ارائه دهد و مطمئن شود که شما با تمامی بخش های مورد نیاز مدیریتی آشنایی های لازم را پیدا کرده اید و مشکلی با ورود اطلاعات و یا نگه داری وب سایت ندارید. در شروع کار به مدت یک ماه مسئول مستقیم آموزش با شما در ارتباط خواهد بود.

پروفایل پزشکان / درمانگران

ایجاد پروفایل آنلاین برای پزشکان / درمانگران یکی از امکانات نرم افزار کلینیک آنلاین آذرمهر می باشد که با استفاده از آن می توانید برای هر کدام از پزشکان/درمانگران، صفحه اختصاصی ایجاد کنید و به معرفی پزشک / درمانگر، شامل اطلاعات شخصی، رزومه تحصیلات و... برای وی نمایید تا در معرض دید بازدیدکنندگان سایت قرار گیرد.

پنل اختصاصی پزشک/ درمانگر

امکانات ویژه مدیریتی

مدیریت آسان فروشگاه امکانی است که با استفاده از فروشگاه اختصاصی آذرمهر در اختیار خواهید داشت. در این پنل مدیریت می توانید سفارش های خود را مدیریت کنید، فاکتور . همینطور لیبل آدرس پستی مشتری را مشاهده و چاپ کنید. آمار بازدید و جستجوی کاربران در سایتتان را ببینید. توسط بخش به روزسانی سریع موجودی و قیمت محصولات را سریعا به روز کنید و سابقه تغییرات موجودی را ببینید.

طراحی وب سایت کلینیک

وب سایت در بستر اینترنت اصلی ترین روش معرفی کسب و کار شماست. ما وب سایت کلینیک شما را با توجه به سلیقه خودتان طراحی و اجرا می کنیم تا کاربران با جستجو در اینترنت بتوانند با شما و فعالیت های کلینیکتان آشنا شوند. در سایت می توانید به معرفی خدمات و همینطور پزشکان یا درمانگران خود بپردازید.

پنل اختصاصی منشی

در پنلی که به طور اختصاصی در اختیار منشی/های کلینیک قرار می گیرید می توانند کلیه نیازمندی های روزانه خود را در نرم افزار وارد کنند. به عنوان مثالی می توانند اطلاعات کامل مراجعینی که به صورت حضوری به کلینیک مراجعه می کنند را وارد کنند،نوبت های خالی پزشکان را مشاهده کنند، برنامه زمانی پزشکان را ثبت نمایند، وضعیت پرداخت هر کدام از نوبت ها را مشخص کنند، لیست نوبت ها ی کلنیک را به تفکیک درمانگران مشاهده کنند، وضعیت نوبت های پرداخت نشده را در سیستم ببینند و در صورت لزوم برای هر کدام از مراجعین یادآور پرداخت نوبت را ارسال کنند.

CRM تخصصی

با استفاده از امکانات CRM که در اختیار شما قرار خواهد گرفت می توانید گزارش های متنوعی درباره مشتریانتان داشته باشید. به عنوان مثالی از این گزاش های می توان به سابقه خرید هر پروفایل کامل مشتری، مشاهده سابقه خرید هر مشتری، مشاهده مشتریانی که بازگشت خرید نداشته اند، نرخ بازگشت خرید مشتری اشاره کرد. اگر شما به گزارش خاصی نیاز داشته باشید می توانیم آن را اختصاصاً برای شما توسعه دهیم.

در کنار شما هستیم با پشتیانی VIP

کار ما بعد از تحویل سایت به شما تازه آغاز خواهد شد. زمانی که شما به جمع خانوادگی مشتریان VIP ما اضافه می شوید، موفقیت خود را گرو موفقیت شما خواهیم دید و در تمامی مراحل کنار شما خواهیم بود. سایت شما به طور مداوم توسط ربات هوشمند آذرمهر تحت نظر خواهد بود و در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکلی در اسرع وقت تیم فنی مشکل را مرتفع خواهد کرد. ما تضمین می دهیم که سایت شما همواره در دسترس کاربران باشد.از فروشگاه شما به صورت دوره ای پشتیبان تهیه خواهد شد و از همه مهمتر گروهی در تلگرام اختصاصاً برای پشتیبانی و بررسی مشکلات احتمالی شما در روال کار با حضور مستقیم رابط فنی تشکیل خواهد شد تا مطمئن شویم شما بالاترین کیفیت خدمات را از مجموعه ما دریافت خواهید کرد.

پاسخ به برخی سوالات شما

فروشگاه اختصاصی آذرمهر

در پلتفرم اختصاصی کدنویسی سایت شما کاملا توسط تیم ما انجام می شود و کار کردن با آن برای شما و همچنین مشتریان شما بسیار راحت خواهد بود. همچنین از نظر امنیت، هم دارای سطح بسیار بالایی می باشد و مشکلات معمول ووکامرس و وردپرس را نخواهید داشت.

بله، قبل از شروع کار تحلیل نیازمندی های شما توسط تیم تحلیلی ما انجام خواهد شد و نیازمندی اختصاصی شما شناسایی و در صورت امکان پذیر بودن از لحاظ فنی برای شما ایجاد خواهد شد.

بعد از پیاده سازی، به مدت شش ماه سایت شما شامل پشتیبانی رایگان می شود. البته دوره پشتیبانی در صورت تمایل شما قابل تمدید می باشد.در این دوره ما به روزسانی های مورد نیاز وب سایت را به صورت مداوم چک می کنیم. به صورت دوره ای از وب سایت شما پشتیبان تهیه می شود و وب سایت شما توسط ربات هوشمند آذرمهر به طور مدام بررسی می شود و در صورت بروز مشکل، به صورت اتوماتیک به تیم فنی اطلاع داده می شود و مشکل در اولین فرصت بررسی می شود. در واقع در دوره پشتیبانی ما وظیفه داریم سایت شما همیشه در دسترسی کاربران باشد. همچنین در دوران پشتیانی در یک گروه تلگرامی با حضور مستقیم کارشناسان فنی موارد و مشکلات احتمالی شما در اسرع وقت بررسی می گردد.

تعرفه

پنل اختصاصی کلینیک

ماهانه ۱۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
  • کد نویسی و طراحی اختصاصی
  • مناسب برای فروشگاه های بزرگ
  • فروشگاه اینترنتی اختصاصی آذرمهر
  • وبلاگ
  • رابط کاربری آسان
  • ماژول خرید آفلاین اختصاصی آذرمهر
  • ماژول CRM
  • یک سال پشتیبانی رایگان
  • هزینه پشتیبانی وی آی پی سالانه ۳ میلیون تومان

در کنار شما هستیم

پایان توسعه وب سایت، تازه شروع همکاری ماست.تیم پشتیبان آذرمهر پردازش در تمامی مسیر کسب و کار آنلاینتان در کنار شما خواهد بود. باز هم اگر سوالی دارید با ما در تماس باشید.