سامانه جامع اطلاع رسانی (خبرنامه)

با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و همچنین تلفن های هوشمند، بستری مناسب فراهم شده است تا بتوان ارتباطی مناسب با مردم و اقشار مختلف برقرار نمود. ضمن اینکه روش های سنتی اطلاع رسانی مانند پیامک با محدودیتهایی مواجه هستند که از جمله آنها می توان به عدم امکان ارسال پیام های چندرسانه ای و یا طولانی، هزینه بر بودن پیام برای سامانه های پیامکی و همراه نبودن همیشگی رایانه برای سیستم های مبتنی بر وب اشاره کرد.

سامانه های مبتنی بر وب و همینطور تلفن همراه با توجه به همراهی همیشگی با مخاطب، بستری مناسب را برای اطلاع رسانی نوین فراهم می کنند و امکان ارتباط سریع و دوطرفه بین مخاطب و سازمان را نیز فراهم می کنند.در همین راستا سیستم جامع اطلاع رسانی همراه طراحی شده تا بتوان امکان ارتباط و همچنین تعامل دوطرفه بین مخاطبان  را فراهم کرد.

سیستم جامع خبرنامه به طور کلی یک سامانه اطلاع رسانی مبتنی بر وب ، می باشد. هدف این سیستم ،ارتباط سریع و آسان میان مدیران و مسئولین با کاربران و افراد یک مجموعه و اطلاع رسانی به گروه های کاربری می باشد، که این کار از طریق دسته بندی مخاطبین براساس نقش های سیستمی هر کاربر صورت می پذیرد.

به زبان ساده تر، کاربران براساس نقش هایی که به آنها داده می شود ، دسته بندی می شوند (مثلا مدیران ، کارمندان ، کاربران عادی ، مهمانان و …) و به هر یک از این نقشها ، مجموعه هایی نسبت داده می شود.(یا تنظیم می شود که هر یک از این نقش ها اخبار کدام مجموعه ها را دریافت کنند) سپس بعد از این کار، خبر موردنظر   به مجموعه هایی ارسال می شود ، و کاربرانی که نقش شان اجازه دریافت اخبار آن مجموعه ها را داشته باشد، خبر مورد نظر را دریافت و مشاهده می کنند.

با توجه به پلنی که توسط مشتریان انتخاب میشود، امکانات متفاوتی در اختیار آنها قرار می­گیریددر این پلن ها،  در پنل وب، امکان ایجاد زیر سیستم به مدیر داده می شود که بعد از تعریف زیرسیستم ها هر یک بصورت مجزا با اخبار و کاربرانی مجزا شروع به کار میکنند.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.